10.07.2014

Одеський міжнародний кінофестиваль пройде за підтримки Jaffa

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 11 по 19 липня. Гостей фестивалю в гарячу пору прем'єр і кіноновин супроводжуватимуть соки Jaffa, що будуть запропоновані гостям на офіційних денних і вечірніх заходах!

2014 рік стане ювілейним для фестивалю. ОМКФ впевнено переріс рівень національної кіноподії та міцно посів своє місце у міжнародному кінокалендарі.Що об'єднує улюблений українцями бренд Jaffa та ОМКФ? Не тільки популярність на міжнародному рівні, а й саме місто Одеса. Цей знаменитий український морський порт і сонячний курорт з легендарними кінематографічними традиціями став місцем народження і соків Jaffa, і найбільшого сучасного українського кінофестивалю.

В рамках 5-го, ювілейного, ОМКФ відбудеться дві міжнародні та одна світова прем'єра. Боротимуться за нагороду 12 повнометражних картин, серед яких призери Берлінського, Канського та інших кінофестивалів. У національному конкурсі представлено 13 короткометражних робіт і 7 повнометражних фільмів. Два українських фільми візьмуть участь одночасно в національному та міжнародному конкурсах ОМКФ 2014!